Zväz strojárskeho priemyslu Slovenskej republiky

Aktivity

Slovenská kooperačná burza Bratislava 2018

Dovoľujeme si Vás informovať, že Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pripravuje dňa 13. novembra 2018 medzinárodné kooperačné podujatie, najväčšie zo série SARIO Business Link – „Slovenskú kooperačnú burzu Bratislava 2018“ v Bratislave, zaradené do oficiálneho programu predsedníctva SR vo Vyšehradskej štvorke.

Čítaj viac ...

60. medzinárodný strojársky veľtrh v Brne

Vážení členovia,


tohtoročný Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne (1.-5. októbra 2018) je venovaný oslavám 100. výročia vzniku prvej Československej republiky, pričom partnerská krajina veľtrhu je práve Slovenská republika. Zväz priemyslu a dopravy ČR v tomto roku taktiež oslavuje 100 rokov od založenia prvého zväzu priemyselníkov v Čechách a pripomína si aj veľké výročie od vzniku Československej republiky.

Čítaj viac ...

Pozvánka na návštevu veľtrhu EuroBLECH 2018: V rytme digitalizácie

EuroBLECH 2018, 25. Medzinárodný veľtrh technológií pre spracovanie plechu, sa bude konať na výstavisku v nemeckom Hannoveri v dňoch 23. až do 26. októbra 2018.

Čítaj viac ...

Asociácia priemyselných zväzov je členom tripartity

Asociácia priemyselných zväzov, vyššia zamestnávateľská organizácia, ktorá združuje zamestnávateľov v priemysle, je novým členom Hospodárskej a sociálnej rady Slovenskej republiky. Dnes sa ako nový sociálny partner prvý raz zúčastnila na plenárnom zasadnutí.

Čítaj viac ...

Valné zhromaždenie Asociácie priemyselných zväzov dňa 19.6.2018 v Bratislave

Na doleuvedenom linku nájdete odkaz na článok z webu APZ, v ktorom nájdete tlačovú správu z podujatia a všetky prezentácie, ktoré odzneli na workshopovej i verejnej časti Valného zhromaždenia APZ.

Čítaj viac ...

Zhrnutie aktivít v rámci 25. MSV v Nitre

ZSP SR mal samostatný stánok v pavilóne M2. Spolu so Zväzom vystavovala členská organizácia SPINEA s.r.o. Prešov .

Čítaj viac ...

Konferencia & Výstava: DIGITÁLNA ÚDRŽBA 4.0

Cieľom tejto konferencie a výstavy, ktorú organizuje Slovenko-nemecká obchodná a priemyselná komora, je vytvoriť priestor na diskusiu medzi odborníkmi z Nemecka

Čítaj viac ...

Súťaž o "Strojársky výrobok roka 2017"

V rámci vyhlásenej súťaže o „Strojársky výrobok roka 2017“ ZSP SR ocení aj v tomto roku najlepšie výrobky medailou a diplomom.

Čítaj viac ...