Zväz strojárskeho priemyslu Slovenskej republiky

Pozvánka CEE Automotive Supply Chain 2021

Najväčšie stretnutie automotive dodávateľov v Česku a na Slovensku sa po ročnej prestávke uskutoční opäť v Olomouci. Po ročnej prestávke sa uskutoční už štvrtý ročník podujatia CEE Automotive Supply Chain. Konať sa bude opäť v Olomouci, 12. - 13. októbra 2021. Medzinárodné fórum, ktoré tvorí konferencia, výstava, B2B rokovania a networking navštívilo v roku 2019 450 delegátov zo 17 rôznych krajín.

Podujatie je určené pre dodávateľov a subdodávateľov do automobilového a pridruženého priemyslu. Ide o najväčšie automotive podujatie v Česku a na Slovensku.

Moderátorom podujatia bude opäť Ivan Hodač, automotive expert a bývalý dlhoročný generálny sekretár ACEA. Využite možnosť stretnúť sa a nadviazať spoluprácu s významnými predstaviteľmi sektoru automotive z regiónu V4.

Ako člen Zväzu strojárskeho priemyslu SR máte nárok na 10% zľavu z ceny vstupného po zadaní promokódu 21ZSPSRCASC pri registrácii.

Registrácia na podujatie

Ak by ste sa radi stali partnerom podujatia, pre viac informácii o možnostiach spolupráce kontaktujte: partnerships@congress.sk

www.ceeautomotive.eu

CEE Automotive Supply Chain