Zväz strojárskeho priemyslu Slovenskej republiky

Slovenská kooperačná burza Bratislava 2018

Dovoľujeme si Vás informovať, že Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pripravuje dňa 13. novembra 2018 medzinárodné kooperačné podujatie, najväčšie zo série SARIO Business Link – „Slovenskú kooperačnú burzu Bratislava 2018“ v Bratislave", zaradené do oficiálneho programu predsedníctva SR vo Vyšehradskej štvorke.

Slovenská kooperačná burza je prestížnym medzinárodným podujatím, ktoré agentúra SARIO už tradične pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR organizuje od roku 2007. Od svojho vzniku umožnila spojiť obchodný a výrobný potenciál viac ako 1750 firmám z 38 krajín, najmä v kľúčových sektoroch – automobilový priemysel, strojárstvo, energetika informačné a komunikačné technológie, výskum, vývoj a inovácie.

Podujatie zamerané na bilaterálne rozhovory, prezentáciu ponúk partnerstva, voľných výrobných kapacít či požiadaviek na vytvorenie spoločných podnikov najmä v rôznych oblastiach priemyslu ponúka podnikateľským subjektom možnosť získať nové kontakty, tiež obchodné a investičné príležitosti.

Zaujímavý sprievodný odborný program ponúkne odbornú moderovanú panelovú diskusiu na aktuálne témy automatizácie, robotizácie, elektromobility a inovácií s praktickým poradenstvom a informáciami.

Podrobnejšie informácie o podujatí sú publikované na webovej stránke SARIO
Bližšie informácie a stránka podujatia